Часи роботи

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 21:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00
 • ISIDA Печерск

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

ISIDA Лівобережна

27 липня 2012 року клініка ISIDA відкрила підрозділ на Лівобережній. Географічне розширення – один із найважливіших аспектів загальної стратегії розвитку клініки ISIDA. Потреба пацієнтів у якісних медичних послугах, гідному рівні обслуговування та компетентних медичних фахівцях спільно з територіальною близькістю – ось що підштовхнуло нас відрити другий підрозділ у Києві.

Сьогодні ISIDA Лівобережна – це приватна амбулаторія сімейного типу, де доступні: діагностика та лікування гінекологічних захворювань, нагляд за вагітністю, консультації лікарів вузьких спеціальностей (мамолога, терапевта, дієтолога, ендокринолога); здійснюється інструментальна діагностика (електрокардіографія, кардіотокографія, ультразвукові дослідження).
Відвідувачі підрозділу відзначають особливу, сімейну атмосферу відділення, а також наголошують на високій якості медичного обслуговування. Запорука успіху клініки ISIDA на Лівому березі – професійний і згуртований колектив, який очолює досвідчений керівник, кандидат медичних наук Сергій Васильович Дудка. Кожен член його команди відданий спільній справі – турботі про здоров'я пацієнтів.

Підрозділ ISIDA на Лівобережній спеціалізується на веденні вагітності, діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, порушень менструального циклу, різних запальних процесів. Особливу увагу тут приділяють мамології, зокрема профілактиці та лікуванню захворювань молочних залоз.

У поліклініці приймають такі фахівці:

 • акушер-гінеколог;
 • терапевт;
 • невролог;
 • ендокринолог;
 • дієтолог;
 • мамолог;
 • лікарі УЗД.

Вже були у нас? Поділіться своїми враженнями про клініку ISIDA Лівобережна в Google

Контактна інформація:

Київ, вул. Раїси Окіпної 8Б
0 800 60 80 80
+38 (044) 455 88 11
info@isida.ua

Графік роботи:

 • Понеділок – п'ятниця 8:00 – 21:00
 • Субота 9:00 – 21:00
 • Неділя 9:00 – 18:00

Наші спеціалісти

Ресепшн

Колектив

Рецепція

Коридор

Коридор

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Кабінет прийому

Денний стаціонар

Відео

Комплексні програми

Здоровий дитина (дитячий садок)

Пакет «Здоровий дитина (дитячий садок)» – це можливість отримати не тільки необхідну для вступу до садка довідку за формою №026/о, а й створити для лікаря дитини та її батьків максимально повну і достовірну картину про стан здоров'я малюка.

3 880 грн Оформити

Додаткові послуги

 • Введення внутрішньоматкової спіралі 647 грн.
 • Кардіотокографія (КТГ) 305 грн.
 • Консультація дієтолога (нутрициолога) 555 грн.
 • Консультація лікаря-мамолога 555 грн.
 • Радіохвильова конізація шийки матки 2 953 грн.
 • Денний стаціонар 470 грн.
 • Кольпоцервікоскопія 305 грн.
 • Консультація лікаря-ендокринолога 480 грн.
 • Радіохвильова коагуляція шийки матки 1 477 грн.
 • УЗД з допплерографією (після 13 тижня вагітності) - один плід 706 грн.

Відгуки про клініку

Хочу порекомендувати!

Хочу порекомендувати всім жінкам, у яких є необхідність здати такі неприємні і часом болючі аналізи на гінекологічному кріслі, медсестру-чарівницю Рак Яну. Ця дівчина в першу чергу намагається не заподіяти дискомфорт пацієнтці. Так що мої слова подяки Яні!

Катерина
14 грудня 2017 р. 13:24

Високий професіоналізм!

Хочу відзначити високий професіоналізм, уважність до найдрібніших деталей, унікальний підхід до пацієнтів. Прийшли в клініку виключно до Корольчук Валентини Іванівни. Іншому спеціалісту я б не довірила своє здоров'я. Незважаючи на досвід і знання Валентина Іванівна не зупиняється, а продовжує працювати, отримуючи нові знання. Кращий лікар, якого я зустрічала в житті.

Альона
27 листопада 2017 р. 12:49

Дякую ISIDA за професіоналізм, людяність і бажання бути кращими та допомагати.

Дякую!
Дякую ISIDA за професіоналізм, людяність і бажання бути кращими та допомагати.

Уперше прийшовши до клініки просто перевірити здоров’я за пакетом, приємно здивувалась, що не почали призначати додаткових аналізів і консультацій лікарів, крім зазначених у пакеті. Навіть запропонували здати інший (потрібний) аналіз, а не той, що прописаний за оплаченим пакетом послуг (непотрібний).

Валентина
25 вересня 2017 р. 11:02

Завжди готова допомогти!

Хочу висловити свою величезну подяку старшому менеджеру відділення амбулаторної допомоги ISIDA на Лівобережній Кучеренко Наталії.

Олена
13 вересня 2017 р. 14:56

Дякуємо за курси для вагітних!

Дуже задоволені курсами для вагітних. Вселяють спокій і впевненість у майбутніх батьків. Дякуємо!:)

Олівія і Роман
11 вересня 2017 р. 22:26

Отримала більше ніж очікувала!

Прослухала курс "В очікуванні зустрічі" і "Перший рік життя". Отримала більше ніж очікувала – дбайливе ставлення, цінну інформацію і рекомендації, приємну компанію і нові знайомства.
Дякую за якість і душевність!

Галина
8 вересня 2017 р. 17:18

Дякую за приємну атмосферу і цінну інформацію!

Хочу сказати дякую Сімчук Жанні Володимирівні, спеціалісту який веде курс "Пологи", за професіоналізм і вміння створити сприятливу атмосферу. Отримала масу задоволення від занять і багато цінної інформації. Задоволена кожною хвилиною, що не витраченої, а з користю і задоволенням проведеної на курсах підготовки. Точно йду на наступні блоки.

Дар`я
8 вересня 2017 р. 17:18

Корольчук В. І., дякую Вам!

Корольчук Валентина Іванівна, дякую Вам! Друга вагітність була найкомфортнішим періодом в моєму житті! Ви – чудовий професіонал і дуже душевна людина!

Леся
18 серпня 2017 р. 12:54

Всім рекомендую ISIDA!

Рік тому в клініці ISIDA мені пощастило вдруге стати матір'ю малюка по імені Андрійко! Хочу висловити величезну подяку лікарю Валентині Іванівні Корольчук, яка спостерігала всю мою вагітність, завжди мене підтримувала і давала мудрі поради не тільки як лікар, але і як жінка і мати теж двох дітей!

Олена
12 серпня 2017 р. 15:31

Корольчук Валентина Іванівна – професіонал!

Величезне дякую Корольчук Валентині Іванівні за турботу про мене та мого малюка протягом усієї вагітності!!!! Валентина Іванівна – професіонал. Також для мене виявилася за сумісництвом особистим психологом, надавши мені колосальну підтримку за часів моїх переживань!

Катерина
21 липня 2017 р. 12:58

Запис на вакцинацію!

Записала дитини на вакцинацію. У цю клініку звернулася вперше, тому не знала всіх їх правил. У контакт-центрі пояснили, що для вакцинації необхідно мати медичну карту дитини або виписку з неї. Ні про аналізи, ні про УЗД головного мозку і консультації невролога ніхто не попередив. У підсумку в клініці дізналися, що потрібні аналізи, щеплення не зробили, втратили час.

Євгенія
10 червня 2017 р. 12:22

Здавали аналізи!

Здавали з чоловіком аналізи "сімейний каріотип" Сказали, що результати будуть від 4 до 6 тижнів. Сьогодні вже 7 тижнів, телефоную до контакт центру і прошу дізнатися в чому справа – обіцяють дізнатися в лабораторії і не передзвонюють, телефоную знову сама, ми розберемося і зв'яжемося. Дуже розчарувалася в обслуговуванні, тому що спеціально обирала клініку, яка надає повний спектр послуг, якісно і своєчасно. Якби питання не стояло так гостро щодо часу, тому що закінчиться термін дії по іншим аналізам і доведеться знову здавати + платити.

Юлія
7 червня 2017 р. 16:03

З самого народження спостерігаємося у дитячій клініці ISIDA на Лівобережній!

З самого народження спостерігаємося у дитячій клініці ISIDA на Лівобережній, у нас чудовий лікар. Ми уклали договір спостереження на 1 рік, сплативши всю необхідну суму, на депозиті у нас ще залишалися кошти згідно з цією угодою, але так як термін його дії закінчився, ми, звичайно, на них не претендуємо.

Маріанна
11 травня 2017 р. 10:58

Величезне дякую за професіоналізм і чудове ставлення!

Величезне дякую за професіоналізм і чудове ставлення під час спостереження вагітності Похитун Марині Василівні, а також лікарю Янюті Саар Мустафаївні і акушерці Аллі Марківні за величезну допомогу під час своїх, ненайлегших, пологів.

Олена
27 вересня 2016 р. 06:49

Дякую за допомогу

Дякую клініці ISIDA за допомогу в надзвичайно важливий період життя.

Марина Котляр
8 вересня 2016 р. 13:04

Турбота і прискіпливість до найкрихітніших деталей

Валентина Іванівна Корольчук стала моїм Янголом-охоронцем на довгі 9 місяців. Турбота і прискіпливість до найкрихітніших деталей перетворили мою вагітність у безтоксикозну казку

Фреймут Ольга
17 травня 2016 р. 13:07

Дякуємо персоналу та клініці ISIDA

Дякуємо Корольчук Валентині Іванівні, Майшмаз Ірині Станіславівні, Янюті Саар Мустафаївні і клініці ISIDА за наше спасіння і нашого янголятка синочка Кирилка!!!

Гаврилова Ольга
19 квітня 2016 р. 13:12

Пологи в клініці ISIDA – це дійсно особлива подія і свято!

Дорога ISIDA!
Сьогодні нашому синочкові Мишенька виповнюється 2 тижні і цим маленьким святом не можу не поділитися з Вами :)
Хочу подякувати всім чудових фахівців, що були поруч з нами весь цей час. В першу чергу, Ребекевшу Нілу Олександрівну і медсестру Танічку, за їх чуйність, увагу, професіоналізм і легкість при спілкуванні.

Елена Дзвонковская
3 березня 2016 р. 22:10

На вищому рівні!

Хочу висловити подяку клініці ISIDA, і особливо – Похитун Марині Василівні. Професіонал з великої літери. Кращого лікаря я не зустрічала, завжди заспокоїть, дохідливо все пояснить, не залякує непотрібною інформацією, зайвих ліків / вітамінів не призначає. З таким лікарем вагітність пройде з великим задоволенням. І сама клініка, підхід до клієнтів, ставлення до вагітних на вищому рівні. Дякую за вашу працю.

Нина Коршунова
19 лютого 2016 р. 22:07

Корольчук В.И. – прекрасный доктор!!!

Корольчук В.І. – прекрасний лікар!!! Помітний у неї, дуже задоволені з чоловіком. Привітна, доброзичлива, вона завжди всиляє впевненість, що все буде добре, завжди підтримає і заспокоїть, відповідає на будь-які мої питання.

Дяк (Солоіденко) Юлія
20 січня 2016 р. 13:14

Хочу висловити захоплення клінікою.

Доброго дня.
Хочу висловити захоплення клінікою, організацією роботи, професіоналізмом лікарів та невимушеним сервісом обслуговування пацієнтів.
Це відчувалось і в моменти перших труднощів та довгих радощів моєї вагітності в 2012-2013 рр., і у часи горя й безнадії цим літом.
Особливо хочу відмітити людяність і чуйність лікарів, які здійснювали допомогу не лише професійну, а й моральну, переживали за мене серцем. Це – Ребекевша Н.О., Хадісова Н.О., Ковальчук В.І., Семко О.Ф.
Дякую Вам!

Юлія Кацкевич
5 грудня 2015 р. 16:54

Тут працюють професіонали!!!

Левицька Алла Володимирівна – лікар і фахівець з Великої літери! Вдячна Богу, що народжувала саме у неї! Її команда на зміні, Акушер Тоня і анестезіолог Чечельницький – просто чарівники! Я переношувала і поступила вже на планово. ПриймавБанніков Володимир Іванович, він мені дав потрібні рекомендації, дуже приємний і досвідчений лікар. Впевнена, що він теж професіонал у своїй нелегкій справі !!! Дай вам Бог здоров'я за все, що ви робите для жінок в цей нелегкий для них період пологів! Але народжувала на наступний день у Алли Володимирівни, сама, 4000 кг, без надрізів і розривів! При тому, що першого 3000 кг народжувала в звичайному пологовому будинку Києва номер 3 на Борщагівці, це був просто жах в моєму житті!!! Синій живіт, тріщина ребра (боляче було рік вдихати) робили епізоду, зашив так туго, що потрапили в нерв якийсь, до правої ноги майже рік боляче було нахилятися, боляче сидіти, ходити... і можна ще перераховувати наслідки "чудо лікаря". Думаю, дівчата, кому робили, в курсі, який це нестерпний біль, згадуючи яку, тільки ми, пройшовши через це, знаємо, що 1 дитина – це досить. Мене порізали так, начебто 5000 кг, а не 3000. Вже через 7 годин після пологів у Исиді я бігала спокійно. Дівчата, не передати який це кайф, коли нічого не болить і не тягне!!! Тут за природні пологи все лікарі! Звичайно, є різні ситуації і лікар прийме оптимальне рішення для вас і дитини. У будь-якому випадку, все буде виконано професійно! Вони всі говорять що і як правильно робити, що дає вам спокій. Умови тут ідеальні для мам і дітей! Їжа як в 5-зіркових готелі! Ніякого порівняння з державним пологовим будинком і бути не може. Не знаю хто пише, що тут погано годують – це видно або переплутали пологовий будинок або не знають, що таке їжа в державних пологових будинках! Тут працюють професіонали !!! Весь персонал привітний і уважний, як до Вас, так і до Вашій дитині! Вам все розкажуть і покажуть, що і як з дитинкою робити, як правильно обробляти пупок, складки. Поки ви перебуваєте тут, Вам і малюкові нема за що переживати !!!!
Дівчата, Ви гідні легких пологів без мук, щосили намагайтеся народжувати в комфортних умовах, щоб потім у вас не було страхів, як у мене від перших пологів! Але ISIDA у мене їх забрала, тепер третього я зовсім не боюся народжувати, а дуже-дуже хочу !!! Не шкодуйте грошей на пологи, в звичайному пологовому будинку у вас будуть практично такі ж витрати !!! Молодець дівчинка, яка написала переді мною, сподобалося: продавайте машини, сумки Шанель або кільця, але народжуйте тут! Повірте, ваше здоров'я і малюка коштує набагато більше! Всім Вам легких пологів!

Алёна
15 листопада 2015 р. 12:05

Дуже вдячна клініці ISIDA за можливість отримати кваліфіковану допомогу!

Дуже вдячна клініці ISIDA за можливість отримати кваліфіковану допомогу! Вже не вперше звертаюся до Вашого психолога Ірини Лісної, і кожного разу виходжу з кабінету окрилена, з надією та вірою у власні сили, з новим поглядом на життя, впевненою у власні сили.

Олена
24 вересня 2015 р. 15:11

Дякую Корольчук Валентині Іванівні за її професіоналізм, чуйність, уважність.

Безмежно вдячна Валентині Іванівні за її професіоналізм, чуйність, уважність, за те, що похід до жіночого лікаря став, нарешті, приємним візитом. Це Жінка з великої літери, Лікар з великої літери! Це перший лікар у моєму житті, якого хочу бачити своїм постійним особистим лікарем, і кого хочу всім радити!

Юлія Скиба
5 травня 2015 р. 13:18

Корольчук Валентина – прекрасний фахівець

Хочу висловити подяку Корольчук Валентині Іванівні. Вона прекрасний фахівець і Лікар з великої літери. Крім лікування Валентина Іванівна дуже душевно вміє заспокоїти. Після її прийому завжди гарний і позитивний настрій. ДЯКУЮ!

Елена
9 квітня 2015 р. 16:11

Лікар з великої літери!

Корольчук Валентина Іванівна не просто чудовий фахівець, а Лікар з великої літери. Вона не просто лікує, а завжди знаходить добрі слова для пацієнта. Після візиту до неї на душі тепло та ясно.

Олена
9 квітня 2015 р. 13:22

Удачі, здоров’я, процвітання!

Величезне спасибі лікарю Корольчук Валентині Іванівні. Лікар від Бога, Лікар з великої літери.
А також спасибі всім дівчаткам на рецепції та всім співробітникам!
Удачі, здоров’я, процвітання!

Егорова Елена Юрьевна
23 лютого 2015 р. 14:32

Це дійсно лікар з Великої літери!

Висловлюю слова вдячності за професіоналізм і гарне ставлення лікарю-гінекологу Валентині Іванівні Корольчук. Це дійсно лікар з Великої літери! Велике Вам за все спасибі.

Марина
29 січня 2015 р. 13:25